Vi Keeland jest zagraniczną pisarką, która podobnie jak E.L. James pisze powieści z myślą o dorosłych. W jej książkach nie sposób znaleźć tylko historii, które pobieżnie opisywałyby relacje między dwójką ludzi. Wręcz przeciwnie powieści kipią od dokładnych opisów różnych scen, a emocje sięgają zenitu. Właśnie takie historie sprawiły, że Vi Keeland jest jedną z pisarek, które znalazły się na liście bestsellerów magazynu New York Times. Jakie jest najnowsze dzieło autorki? Jest nim książka Nie dla mnie ze strony www.taniaksiakza.pl.

“Nie dla mnie”-czyli facet idealny, ale…

Książka “Nie dla mnie” jest historią, która wcześniej nie została jeszcze opowiedziana. Wszystko zaczyna się od życiowego kryzysu Valentine. Jest ona już kobietą po 30, która nagle traci stały grunt pod nogami. Dlaczego? Musi ona zacząć wszystko od nowa, po tym jak zostawił ją jej mąż. Człowiek, którego poznała jeszcze w szkole średniej i był jej jedynym nagle postanawia rozwieść się z nią. Kobieta musi teraz nie tylko przełknąć gorycz rozstania, ale także starać się ułożyć sobie całe życie od początku.

Książka Vi Keeland opowiada historię nie tylko romansu, ale także poważnych życiowych zmian, z którymi niektóre czytelniczki mogą się utożsamić. Valentine jest bowiem zwykłą kobietą. Jej historia jednak nie będzie banalna ani nudna. Na jej drodze pojawi się pewien mężczyzna. Będzie on przystojny, wysportowany, z poczuciem humoru i pieniędzmi. Jest jednak jedno ale. Mianowicie jest ona zdecydowanie za młody dla Valentine.

Valentine i Ford w książce “Nie dla mnie”

Vi Keeland w swojej książce przedstawia Valentine, która dopiero co przeżyła rozwód. Jej historia jednak idzie o krok dalej. Poznajemy ją w sytuacji kiedy to na pewnym portalu randkowym poznaje Forda. Mogłoby się wydawać, że będzie on tylko jakimś przypadkowym mężczyzną, ale jest on także interesującą postacią. Ford swoją osobowością przyciąga Valentine, która jednak wie, że jest dużo starsza od młodego uwodziciela. Mimo różnicy wieku kobieta jednak postanawia spotkać się z nim i zapoznać. Jest on zbyt intrygujący, by tak po prostu móc o nim zapomnieć. Co więc dalej? Valentine i Ford spotykają się w świecie rzeczywistym, a nie tylko tym internetowym. Ich randka nie powinna nigdy mieć miejsca, ale jednak to się dzieje. Co teraz czeka Valentine? Jest ona ciekawa młodego mężczyzny i nie może się mu oprzeć. Zapowiada się ciekawa randka jednak czy na samych rozmowach się skończy? Powieść “Nie dla mnie” od Vi Keeland zdradzi więcej szczegółów.