Powieści romantyczne są interesujące zwłaszcza jeśli mają w sobie odrobinę pikanterii, która sprawia, że czytelnik może spodziewać się wypieków na twarzy oraz gęsiej skórki. Jedną z takich książek jest prezentowana aktualnie jako premiera pozycja “Nie dla mnie” (https://www.taniaksiazka.pl/nie-dla-mnie-vi-keeland-p-1531446.html). Jest to najnowsza książka od Vi Keeland, która opowie o pewnej dojrzałej kobiecie, która nie będzie mogła się oprzeć młodemu zalotnikowi. Czy tą dwójkę czeka gorący romans?

Vi Keeland i jej najnowsze dzieło

Vi Keeland i jej książka All Grown Up, która została przetłumaczona na polski jako “Nie dla mnie” mają premierę już w lipcu 2021 roku. To właśnie wtedy warto wybrać się do księgarni i upolować najnowszą pozycję od zagranicznej pisarki. Keeland jest znana już z wielu powieści, która podbiły rynek pisarki oraz wyobraźnię czytelników. Jej sławniejsze dzieła to między innymi: “Seks, nie miłość”, “Najpiękniejsza pamiątka” oraz “Sprośne listy”. To tylko niektóre książki, które przyniosły amerykańskiej pisarce sławę oraz dużą rozpoznawalność. Jej książki pojawiają się niemalże na całym świecie. Tytuł bestsellera został przyznany Vi Keeland nie tylko w Ameryce, ale także w innych miejscach. Warto tutaj wspomnieć chociażby o Niemcach. Najnowsze dzieło Vi Keeland to “Nie dla mnie” książka, która opowie historię dwóch ludzi, którzy nie powinni mieć ze sobą nic wspólnego. Jak potoczy się dalej ta historia?

Opowieść o poznaniu przez portal internetowy

Vi Keeland w swojej książce “Nie dla mnie” opowiada o czymś co obecnie jest świetnie znane. Portale randkowe nie są dzisiaj już niczym nowym. Można na nich poznać osoby, które szukają swojej drugiej połówki i się z tym nie kryją. Osobą, która również weszła na taki portal z myślą o poznaniu kogoś była Valentine. Kobieta w średnim wieku, aktualnie po rozwodzie, sama i gotowa na nową znajomość. Valentine kiedy rozpoczynała swoją przygodę z portalem randkowym nie wiedziała jeszcze czego się spodziewać. Nie minęło dużo czasu kiedy na horyzoncie pojawił się Ford. Był ona inteligentnym, ciekawym człowiekiem, który Valntine się niemalże od razu spodobał. Pozostało tylko jedno ale. Jest on o wiele za młody dla dojrzałej już kobiety. Znajomość ta mogłaby co poniektóre osoby zaniepokoić jednak Valentine jest w stanie podjąć ryzyko i spotkać się z Fordem w prawdziwym życiu. Jest ona dla niej nie tylko wyjątkowo atrakcyjny, ale także ciekawy. To właśnie charakter ostatecznie decyduje o tym, że Valentine chce poznać Forda bliżej. Jak się dalej potoczy ta relacja?